Predikanten vanaf 1599

Predikanten van de Hervormde Gemeente Wijnjewoude opgericht in 1599:

Naam                                      Intrede     Afscheid

G. Thorrenius (Gualtherus) ??-??-1626 ??-03-1635
G. Ribbius (Gerlacus) 06-05-1635 ??-??-1637
J. Voskuil (Johannes) ??-??-1637 04-05-1642
J. Matthaei (Johannes) ??-??-1642 ??-06-1666
H. Vorstius (Hugo) 17-04-1667 ??-02-1669
V. Winsemius (Valerius) ??-04-1670 06-08-1684
J.J. Munckerus (Johannes Jacobus) ??-??-1685 ??-??-1720
Th. Munckerus (Thomas) 19-07-1722 27-07-1734
J. van Gorkum (Johannes) 17-06-1736 18-05-1738
A. Kramer (Alexander) 07-12-1738 14-07-1743
E. Toll (Engelbertus) 19-07-1744 09-11-1749
W. Siccama (Wilhelmus) 19-04-1750 24-06-1753
J. Chevallier (Jacobus) 28-10-1753 13-07-1760
E. Doornbosch (Eppo) 12-10-1760 20-05-1764
G. Oomkens (Gerhardus) 11-11-1764 02-11-1766
A. Bruining (Abraham) 20-04-1767 30-10-1768
J.C. Appelius (Johannes Conradus) 15-05-1769 22-06-1777
J.J. Groenewoud (Johannes Jacobus) 28-12-1777 21-05-1780
J. Wesselius (Joannes) 05-11-1780 10-07-1785
G. Habbema (Gosselius) 09-10-1785 06-07-1788
W. Beekhuis (Willem) 05-10-1788 29-05-1791
J.J. Damsté (Johannes Jacobus) 11-09-1791 04-05-1794
L.E. van der Tuuk (Lambertus Eilerts) 29-06-1794 11-09-1796
B. Brandsma (Bernardus) 06-08-1797 28-06-1840
Tj. Pijttersen (Tjeerd) 02-05-1841 28-03-1842
C. Meijer (Conraad) 02-10-1842 27-09-1846
T. van Duinen (Tonnis) 25-04-1847 10-12-1848
B.F. Brugsma (Bernardus Franciscus) 24-07-1849 29-10-1855
J.A.C.F. Revel (Jean Alexandre Charles Francois) 04-05-1856 10-12-1877
J. Bolkestein (Jacob) 05-10-1879 22-01-1882
L.M. van Noppen (Leendert Martinus) 09-03-1884 24-07-1887
J.M.E. Steenbeek (Jordan Marinus Elias) 30-08-1891 02-09-1894
M. de Jong (Minne) 16-08-1896 29-6-1902
A. Ewoldt (Abel) 21-6-1903 25-2-1906
M. Haveman (Meindert) 10-6-1906 24-8-1913
J. Jebbink (Johannes) 19-10-1913 6-3-1921
A.J.W. Grolman (Anthony Jurrianus Willem) 28-8-1921 20-11-1932
E. Dijkhuis (Egbert) 30-8-1936 30-3-1941
B. Maarsingh (Berend) 6-7-1941 8-10-1944
E. Hagen (Evert) 4-2-1945 9-2-1947
P. Verdam (Piet) 12-10-1947 25-7-1954
T.S. Houtsma (Thijs Sybe) 18-9-1955 10-2-1963
G.J.J. Liefting (Gerrit J.J.) 8-9-1963 29-9-1968
W.A. Soesan (Willem Albert) 19-10-1969 21-2-1975
H.S.J. Kalf (Hendrik Simon Jan) 23-3-1975 13-9-1978
A.N. Langhout (Adolf Nicolaas) 7-10-1979 30-4-1981
A.D. Poortman (Arend Dinant) 26-1-1986 26-8-1990
J.H. van der Giessen (Jan Hendrik) 10-12-1991 30-11-1997
L.H. Vosschezang (Lambertus Hendrik) 18-6-2000 1-6-2003
J. de Roo (Johannes) 14-3-2004 2006
J.H. Dekkers 21-9-2008  1-2-2012
M. van Heijningen 19-2-2012
Bron: www.dominees.nl